pesaro

Siła tkwi w szczegółach, czyli kinkiety pod lupą!

Wybór lamp wiszących, żyrandoli bądź plafonów jest naprawdę ogromny. Stwarza to bardzo szerokie pole manewru, zarówno dla producentów oświetlenia, którym łatwiej nadążyć za potrzebami współczesnego klienta, jak również dla samych klientów, których możliwości zaaranżowania wnętrza przy pomocy oświetlenia znacznie wzrastają. Styl nowoczesny, retro, klasyczny skandynawski, a nawet vintage zdają się być na wyciągnięcie ręki. Czego chcieć więcej, skoro wystarczy wybrać lampę charakteryzującą dany styl i gotowe. Nic bardziej mylnego! Zaaranżowanie wnętrza oświetleniem to nie wszystko, ważne jest, aby przy jego użyciu wyeksponować zalety, tworząc jednocześnie odpowiedni klimat i atmosferę miejsca, w którym przebywamy. Tym właśnie zajmiemy się w dzisiejszej rozprawie, która poświęcona będzie lampom ściennym potocznie zwanych kinkietami.

Nie pozostawia jednak złudzeń fakt, iż jak wielu zwolenników tego typu oświetlenia, tak i wielu przeciwników. Mimo spornych głosów pojawiających się w opinii publicznej warto dać się namówić na wypróbowanie tych jakże niewielkich „pomocników” oświetleniowych, dzięki którym nasze wnętrze z całą pewnością może zyskać, ale na pewno nie stracić.

Kinkiet- agent do zadań specjalnych

Duże pomieszczenia takie jak salony, sypialnie czy też kuchnie są bardzo wymagające stąd niezbędne jest zastosowanie lamp wiszących bądź plafonów, które doskonale poradzą sobie z ich oświetleniem. Przychodzą jednak takie momenty, gdy mocne, rażące światło jest wręcz nie do zniesienia, zmęczeni po całym dniu obowiązków i pracy marzymy, aby usiąść wygodnie i poczuć klimat wnętrza. Właśnie w tym momencie niezbędna okazuje się być lampa ścienna, która rzucając delikatne światło doświetla tyle, ile niezbędne jest nam w danej chwili, tworząc przy tym miłą i przytulną atmosferę. Co ważne wszechstronność kinkietów jest naprawdę ogromna. Wykorzystywane są nie tylko do oświetlenia powierzchni bądź korytarzy, ale również elementów zdobiących nasze ściany tj. lustro, pamiątki rodzinne, obrazy, czy też naszą przydomową biblioteczkę. Cały sekret tkwi w skromności światła, jaka wydobywa się z jego wnętrza.

Do wyboru, do koloru!

W dobie dzisiejszego postępu dysponujemy bardzo szeroką gamą lamp ściennych, mogących spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających i niezdecydowanych klientów. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że zastosowane mogą być praktycznie w każdym pomieszczeniu. Do nas należy jedynie wybór stylu oraz koloru, który ma charakteryzować nasze wnętrze. Wszystkim tym, którzy sympatyzują w klasycznych, jasnych wnętrzach proponujemy kinkiety o prostej formie, wykończone szklanym bądź metalowym kloszem. Z kolei posiadacze wnętrz, których ściany wykończone są cegłą winni zwrócić się w stronę lamp ściennych w stylu retro, które dodatkowo podkreślą charakter pomieszczenia. Mieszkania urządzone w nowoczesnym stylu świetnie będą współgrać z kinkietami o ponadprzeciętnej formie, które rzucają światło jednocześnie na góra-dół.

 do artykułu o kinkietach

Kinkiet nie jedno ma oblicze

Nie poprzestawajmy jednak na samych wnętrzach, ponieważ salony oświetleniowe, a nawet centra ogrodnicze posiadają szeroki wybór kinkietów przeznaczonych do montażu na elewację domu, które znakomicie go oświetlą, podczas gdy na zewnątrz mrok. Oświetlenie to z całą pewnością wyróżni naszą posesję i sprawi, że dom dosłownie i w przenośni nabierze blasku.

do arty

Mamy nadzieję, że nasz artykuł upewnił posiadaczy lamp ściennych w przekonaniu, że dokonali słusznego wyboru, a wszystkich tych, którzy stronili od tego rodzaju oświetlenia do ponownego zastanowienia się nad możliwością jego zakupu!

PS: Przedstawione produkty dostępne są na naszej stronie internetowej 1001lamp.pl

Zapraszamy:)!

 

 

 

0 comments on “Siła tkwi w szczegółach, czyli kinkiety pod lupą!Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>