biuro

Biuro w Twoim domu

Warunki w których pracujemy są niezwykle ważne! Jak oświetlić miejsce pracy, by stała się ona przyjemnością?
Każdy kto pracuje w domu często zastanawia się jaki rodzaj oświetlenia dobrać, aby wielogodzinne przebywanie w jednym miejscu nie stało się po dłuższym czasie przykre lub uciążliwe. Często jest tak, że  każdego kolejnego ranka staramy się motywować do intelektualnego wysiłku, szczególnie w sytuacji, gdy większość czasu przebywamy w miejscu pracy sami – ot uroki wolnych zawodów ;). Jednym z doskonałych motywatorów – szczególnie przydatnym w jesienne i zimowe krótkie dni – jest odpowiednie oświetlenie i właściwa aranżacja przestrzeni pracy.

Lampy – dobierz według charakteru wykonywanej pracy i… własnej intuicji!

Jeżeli  jesteś estetą, cenisz wysublimowany smak, a jednocześnie praktyczne rozwiązania to dobrym wyborem będzie Prowansja biurkowa. Lampa w kolorze mosiądzu bądź starego złota doda ciepła pomieszczeniu, w którym pracujesz. Uzupełnieniem może być lampa sufitowa. W zestawie obie lampy będą doskonale współgrać, a miejsce Twojej pracy nabierze subtelnego charakteru.
2848c54ca2944c535b0912267e50f909

Jeżeli Twój fach opiera się na intymnych relacjach z klientami – jesteś wziętym adwokatem lub psychologiem – pamiętaj, że właściwe oświetlenie wpływa na komfort i zadowolenie nie tylko Twoje ale i osób z którymi pracujesz. Zaufanie to podstawa. A zdobyć je możesz przede wszystkim dzięki własnym umiejętnościom, ale odpowiednia barwa światła, jego charakter i moc mogą znacznie ci w tym pomóc. Taka jest Blanca biurkowa. Ta niewielkich rozmiarów symetryczna lampa do produkcji której użyto białej tkaniny, metalu, chromu i szkła idealnie dopełni wyposażenie Twojego gabinetu. Będzie intymnie, miło i zadowalająco.

lampa1

Azaliż gdy Twoje potrzeby w obrębie własnej firmy dotyczą częstych wizyt innych osób – jesteś weterynarzem lub agentem ubezpieczeniowym – Twoja lampa musi świadczyć o Twoich umiejętnościach. Wtedy postaw na Aquę biurkową . Pamiętaj, że pomieszczenia wymagają właściwej,  dużej, lecz nienachalnej ilości światła. Dbaj zawsze o to, by jego ilość była optymalna – dla komfortu nie tylko Twojego, ale i Twojego klienta.

1dfb61c2a06306c0b2434db5bc3d0b21

 

 

6 comments on “Biuro w Twoim domuAdd yours →

  1. Good post! I read your blog often and you always post excellent content. I posted this article on Facebook and my followers like it. Thanks for writing this!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>